ХИФУ машина
-
Ултра ХИФУ машина за подизање лица
Ултра Фаце Лифтинг ХИФУ машина је ХИФУ машина која се користи за пружање третмана за затезање коже и мршављење тела. Оне-схот може дати 12 линија одједном. 5 различитих кертриџа помаже овој машини...
-
7Д Хифу машина за смањење масти и уклањање бора
Ово је козметички инструмент који користи ММФУ (макро и микро фокусирани ултразвук) нехируршки систем за подизање, учвршћивање и обликовање тела. Микро-фокусирани ултразвук се примењује на лице, а...
-
7Д ХИФУ машина против старења
7Д ХИФУ машина против старења је професионални уређај који се користи за уклањање бора против старења коже и подмлађивање коже, постоји 7 кетриџа са различитим функцијама.
-
ХИФУ уређај за кожу
Ово је ХИФУ машина која се користи за пружање третмана за затезање коже и мршављење тела. Оне-схот може дати 12 линија одједном. 5 различитих кертриџа помаже овој машини да понуди третман целог...
-
Професионална ултразвучна 9Д ХИФУ машина
Професионална ултразвучна 9Д ХИФУ машина је ХИФУ машина која се користи за затезање коже и третмане мршављења тела. На овој машини је заузето пет врхова укључујући 1,5 мм, 3.0мм, 4,5 мм, 8.0мм и...
-
Снажно учвршћивање побољшава приватно здравље жена Хифу машина за затезање вагине
Функције машине за затезање вагине1. снажан ефекат учвршћивања за побољшање сексуалног живота2. приватно подмазивање повећања секреције и отклањања сувоће3. побољшање приватне осетљивости...
-
Ултхерапи ХИФУ машина за подизање лица
Функције1. Уклоните боре око чела, очију, уста итд.2. Подизање и затезање коже оба образа.3. Побољшање еластичности коже и обликовање контуре.4. Побољшање линије вилице, смањење "марионетних...
-
ХИФУ машина за негу коже
Ово је ХИФУ машина која има 5 различитих кертриџа, укључујући 1,5 мм, 3.0мм, 4,5 мм, 8.0мм и 13.{10}}мм. Прва три се користе у третману за затезање коже лица. Последња два се углавном туже за...
-
ХИФУ уређај за затезање коже
Ово је ХИФУ машина која се користи за затезање коже и третман мршављења тела. На овој машини је заузето пет различитих кертриџа, укључујући 1,5 мм, 3.0мм, 4,5 мм, 8.0мм и 13.0мм. Прва три би се...
-
Машина за подизање бора против{0}}старења коже
Ово је професионални уређај који се користи за-уклањање бора против старења, подизање коже, подмлађивање коже. Има 7 картриџа са различитим функцијама. Четири главе су за лице, а три за тело.
-
4Д ХИФУ машина за подизање лица
4Д ХИФУ машина за подизање лица је ХИФУ машина која се користи за третман затезања коже. Међу свим осталим естетским решењима, ова машина је дефинитивно најбоља међу свим осталим апаратима у...
-
ХИФУ машина за обликовање тела и подизање лица
ХИФУ машина за обликовање тела и подизање лица је ХИФУ машина за пиће са 5 различитих кертриџа на машини. Укључујући 1,5 мм, 3.0мм, 4,5 мм, 9.0мм и 13.{10}}мм. Може се користити за третман целог...
Познати смо као један од водећих произвођача и добављача хифу машина у Кини, специјализовани за пружање висококвалитетне опреме за лепоту ласера. Ако ћете купити хифу машину по цени коштања, добродошли сте да добијете више информација од наше фабрике.












